کد خبر: 33384 A

در ۸ ماهه ابتدایی سال‌جاری صورت گرفت:

بازرسان شعب تأمین‌اجتماعی در طول این مدت حدود ۱۴هزار مورد بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون تأمین‌اجتماعی داشته‌اند/ در هر ماه به طور میانگین ۱۷۵۰ مورد بازرسی از واحدهای کارگری انجام شده است/ در بازرسی‌های انجام گرفته ۷۳۹ کارگاه جدید شناسایی شده است.

مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کردستان از افزایش ۲/۷ درصدی بازرسی از کارگاه‌های این استان از طریق شعب تأمین‌اجتماعی در ۸ ماهه اول سال‌جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، خدابنده‌لو با اعلام این مطلب گفت: بازرسان شعب تأمین‌اجتماعی در طول این مدت حدود ۱۴هزار مورد بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون تأمین‌اجتماعی داشته‌اند، یعنی در هر ماه به طور میانگین ۱۷۵۰ مورد بازرسی از واحدهای کارگری انجام شده که بیشترین آن‌ها به ترتیب مربوط به شعبه ۲ سنندج و شعبه قروه بوده است.


وی افزود: در بازرسی‌های انجام گرفته ۷۳۹ کارگاه جدید شناسایی شده و این اداره‌کل با عنایت به اهمیت کار بازرسی که در جامعه به عنوان سفیران سازمان تلقی می‌شوند به منظور نظارت مستمر بر چگونگی فعالیت‌های مراکز تولیدی بازرسی‌های منظم و مستمر خود را همچنان انجام خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر