کد خبر: 32076 A

با حضور دبیركل خانه‌ كارگر؛

مهمانسرای خانه کارگر شیراز در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ و زیربنای ۸۵۰ مترمربع، با ۲۱ واحد سوئیت آماده خدمات‌دهی سیاحتی به كارگران است.

فاز دوم مهمانسرای كارگران شیراز با حضور علیرضا محجوب، دبیر کل خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری مجلس افتتاح شد.

علی راستگو، دبیر خانه کارگر استان فارس با اعلام این خبر به ایلنا گفت: مهمانسرای خانه کارگر شیراز در زمینی به مساحت ۱۲۰۰  و زیربنای ۸۵۰ مترمربع، با ۲۱ واحد سوئیت آماده خدمات‌دهی سیاحتی به كارگران است.

او اضافه کرد: فاز اول این طرح در سال ۸۸ با ۱۶ واحد آپارتمان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته بود که در ادامه ساخت فاز دوم نیز با ۲۱ سوئیت برای ارائه خدمات گسترده‌تر به کارگران سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این فعال کارگری با بیان اینکه کلیه این واحد‌ها با امکانات کامل آماده پذیرایی از کارگران است، اظهار داشت: کلیه وسایل مورد نیاز برای یک خانواده ۴ نفره در هر یک از این واحد‌ها فراهم شده است.

راستگو با اشاره به وجود ویژگی‌های منحصر به فرد شهر شیراز در جذب گردشگران از جمله جاذبه‌های طبیعی و وجود آثار تاریخی و باستانی، گفت: وجود این مهمانسرا در جذب گردشگران به ویژه جامعه کارگری از سایر استان‌ها موثر خواهد بود و روزانه چندین خانواده كارگری در این مجتمع میهمان خواهند بود و از مناطق گردشگری استان دیدن خواهند کرد.

او در خاتمه تاکید کرد: کلیه علاقه مندان برای استفاده از این امکانات می‌توانند با مراجعه حضوری و یا اینترنتی به سایت خانه کارگر  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

خدمات رفاهی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر