کد خبر: 25694 A

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران خطاب به مرتضوی:

عباسی در این نامه با انتقاد از آنچه «تصمیم گیری‌های ناپخته و غیرمعقول سازمان تامین اجتماعی» خوانده، آورده است: هیئت مدیره و سایر مسئولان آن سازمان بجای تصمیم گیریهای ناپخته و غیرمعقول، درجهت ایجاد رفاه و درمان نسبی بیمه شدگان اقدامات و تصمیمات لازم را اتخاذ كنند.

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با ارسال نامه‌ای برای مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی از «تصمیم گیری‌های ناپخته و غیرمعقول» هیئت مدیره و سایر مسئولان این سازمان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در بخشی از متن نامهٔ غلامرضا عباسی خطاب به مرتضوی آمده است: با عنایت به اطلاعات واصله بنظر می‌رسد هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی مصوب كرده است بابت صدور هر دفترچه بیمه در شعبات از کارگران بیمه شده و خانواده‌های آنان مبلغ سیصد تومان اخذ كنند و این امر و اینگونه مصوبات ضمن آنکه موجبات نگرانی جامعه کارگری را فراهم كرده و آثار بدی نیز در جامعه مورد نظر بوجود می‌آورد.

دبیر کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران در این نامه با انتقاد از آنچه «تصمیم گیری‌های ناپخته و غیرمعقول سازمان تامین اجتماعی» خوانده، آورده است: هیئت مدیره و سایر مسئولان آن سازمان بجای تصمیم گیریهای ناپخته و غیرمعقول، درجهت ایجاد رفاه و درمان نسبی بیمه شدگان اقدامات و تصمیمات لازم را اتخاذ كنند.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

احتراماً باستحضار می‌رساند با عنایت به اطلاعات واصله بنظر می‌رسد هیئت مدیره محترم آن سازمان مصوب نموده است بابت صدور هر دفترچه بیمه در شعبات از کارگران بیمه شده و خانواده‌های آنان مبلغ سیصد تومان اخذ نماید و این امر و اینگونه مصوبات ضمن آنکه موجبات نگرانی جامعه کارگری را فراهم نموده و آثار بدی نیز در جامعه مورد نظر بوجود می‌آورد فلذا کانون عالی به نمایندگی از طرف کارگران شریف و زحمتکش ایران اسلامی، مخالفت شدید خود را با اینگونه مصوبات که به ضرر بیمه شدگان می‌باشد اعلام می‌دارد و امید است هیئت مدیره محترم و سایر مسئولان آن سازمان بجای تصمیم گیریهای ناپخته و غیرمعقول بتوانند درجهت ایجاد رفاه و درمان نسبی بیمه شدگان اقدامات و تصمیمات لازم اتخاذ نمایند، تا هم موجب رضایت خداوند متعال قرار گرفته و هم موجبات رضایت بیمه شدگان و بازنشستگان عزیز را فراهم نمایند. از خداوند متعال توفیق همه خدمتگزاران صدیق اسلام. نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت می‌نماید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر