کد خبر: 24211 A

از تیم آذربایجان شرقی در بخش انفرادی نیز در رده سنی زیر سال 30 رحیم دیبایی رتبه نخست، صابر چرخی رتبه سوم و مهران سهندی مقام پنجم را کسب کردند

ایلنا- تبریز:رییس امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از قهرمانی تیم دو صحرا نوردی کارگران استان در مسابقات کارگران کشور خبر داد.

پرویز پناهی به خبرنگار ایلنا در تبریز گفت: مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی کارگران کشور در 2 رده سنی زیر 30 سال و بالای 30 سال در تاریخ 9 آذر ماه با شرکت 85 ورزشکار از 24 استان کشور برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از رقابتها که در زمین چمن اسبدوانی نوروز آباد به مسافت 8 کیلومتر و با هدف یکسان کردن مسیر مسابقات با استانداردهای دوی صحرانوردی آسیایی و جهانی برگزار شد تیمهای همدان و خراسان رضوی به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

پناهی با اشاره به نتابج انفرادی این رقابت ها نیز گفت: در رده سنی زیر سال 30 از تیم استان آذربایجان شرقی رحیم دیبایی رتبه نخست، صابر چرخی رتبه سوم و مهران سهندی مقام پنجم را کسب کردند

بر پایه این گزارش تیم دو صحرانوردی کارگران استان آذربایجان شرقی با سرپرستی رضا سلیمانی و عضویت مهران سهندی، یوسف عزیز پور،صابر چرخی، و رحیم دیبایی در این رقابتها شرکت کرده بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر