کد خبر: 100973 A

هفتم مهرماه؛

چكیده: «پیشگیری از حوادث ناشی از کار و استاندارد سازی محیط کار با تاثیر نقش اقتصاد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و بهره وری صنعت و استفاده از ایده‌های نو در مهندسی و سلامت کار از محور‌های اصلی این همایش است.»

همزمان با روز ملی ایمنی و آتش نشانی، همایش مهندسی ایمنی و سلامت کار با هدف ارتقاء سطح آگاهی کار‌شناسان بهداشت و دست اندرکاران ایمنی و سلامت کار کشور و با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، «میثم محمدی پرست» دبیر اجرایی همایش مهندسی ایمنی و سلامت كار درباره محورهای این همایش  گفت: پیشگیری از حوادث ناشی از کار و استاندارد سازی محیط کار با تاثیر نقش اقتصاد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و بهره وری صنعت و استفاده از ایده‌های نو در مهندسی و سلامت کار از محور‌های اصلی این همایش است.
محمدی پرست افزود: در حاشیه این سمینار ۲۰ کارگاه علمی برگزار می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مدیریت HSE پیمانکاران، واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران اشاره کرد.

بنا بر این گزارش، علاقه مندان به ارایه مقالات علمی برای شر کت در کارگاه‌های علمی می‌توانند تا ۲۰ شهریور ماه به آدرس اینترنتی www. s-hsems. ir مراجعه كنند.

حوادث کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر