کد خبر: 5836 A

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس:

دولت باید به خواست ۲۰ هزار کارگر توجه کند

وزیر کار باید درخواست کارگران را مبنی بر افزایش حقوق در نیمه دوم سال جاری، از طریق هیات دولت بررسی کند و نتیجه را اعلام کند.

دولت باید به خواست ۲۰ هزار کارگر توجه کند

نماینده ارومیه و نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس نهم، بر توجه دولت به ویژه وزیر کار به خواست ۲۰ هزار کارگر امضا كننده نامه اعتراضی به وزیر كار تاکید کرد.

نادرقاضی‌پور در گفت‌و‌گو با ایلنا و با اشاره به نامه ۲۰ هزار کارگر به وزیر کار گفت: افزایش تورم در کشور باعث فشار زیادی به خانواده‌های کارگری کشور می‌شود و برای این مشکل باید راه حل مناسبی پیدا کرد.

وی افزود: افزایش حقوق کارگران در نیمه سال، امر خوب و مناسبی است که دولت باید در این زمینه حساسیت زیادی به خرج دهد، چرا که با کاهش ارزش پول ملی و افزایش تورم، مشکلات اقتصادی جامعه کارگری دو چندان شده است.

نماینده ارومیه تاکید کرد: اگر نظام ما مبتنی بر حفظ جایگاه اقتصادی و اجتماعی مردم بنا شده است، باید شرایطی ایجاد شود که صدای کارگران به گوش مسئولان برسد و در زمینه توجه به خواسته‌های این قشر زحمتکش، حساسیت‌های ویژه وجود داشته باشد.

قاضی‌پور تصریح کرد: وزیرکار باید درخواست کارگران را مبنی بر افزایش حقوق در نیمه دوم سال جاری، از طریق هیات دولت بررسی کند و نتیجه را اعلام کند چرا که دولتمردان باید به نیروی کار کشور، بعنوان سرمایه‌های اصلی تولید و صنعت کشور اهمیت ویژه‌ای دهند.

نامه کارگران به وزیر کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر