کد خبر: 4967 A

نماینده خلخال در مجلس عنوان كرد:

مجمع نمایندگان استان در مجلس پیگیر هستند تا مصوبات برجای مانده (سفرهای استانی دولت) را به تحقق برسانند تا شاهد جهش و تحرک در استان در راستای اشتغال باشیم.

نماینده مردم خلخال در مجلس خواستار حمایت دولت جهت فعالیت مجدد كارخانه‌های تعطیل و نیمه تعطیل استان اردبیل شد.

جلیل جعفری بنه، در این باره به خبرنگار ایلنا در اردبیل گفت: باید برای فعال شدن صنایع تعطیل و نیمه تعطیل استان به جهت رونق فعالیتهای اقتصادی، رفع معضل بیکاری، افزایش رفاه و زدودن چهره زشت فقر تلاش فراوان صورت گیرد.

وی افزود: متاسفانه استان اردبیل به جایگاه شایسته خود نرسیده و مطابق با استعدادش توسعه نیافته، لذا لازم است برای جبران عقب ماندگی به کمک نخبگان و کارآفرینان استان اقدام شود.

جعفری با اشاره به عدم اجرای مصوبات هیات دولت در استان گفت: مجمع نمایندگان استان در مجلس پیگیر هستند تا مصوبات برجای مانده را به تحقق برسانند تا شاهد جهش و تحرک در استان در راستای اشتغال باشیم.

جعفری افزود: استفاده از نخبگان، تلاش بری توزیع عادلانه اعتبارات استانی، به نتیجه رساندن کارخانه‌های تعطیل ونیمه تعطیل و پروژه‌های مهر ماندگار خواسته‌های اصلی نمایندگان استان از استاندار اردبیل است.

نماینده خلخال در مجلس با بیان اینکه بانک‌ها باید از واحدهای تولیدی حمایت کنند، تصریح کرد: همه بانکهای عامل در استان به لحاظ حمایت همه جانبه از کارخانه‌ها در جهت اشتغالزایی همت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر