کد خبر: 41117 A

مدیر عامل بانك قرض الحسنه مهر وعده داد:

از این میزان ۲۵ هزار کارت توسط بانک رفاه، ۲۵ هزار کارت توسط بانک توسعه تعاون و ۵۰ هزار کارت توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد.

مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از توزیع ۱۰۰ هزار کارت میزان بین کارگران تا پایان امسال خبر داد و گفت: میزان این کارت‌ها به مبلغ ۱/۵ میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامرضا مصطفی‌پور در نشست خبری که به مناسبت دهه فجر در وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار شد، اظهار داشت: از این میزان ۲۵هزار کارت توسط بانک رفاه، ۲۵ هزار کارت توسط بانک توسعه تعاون و ۵۰ هزار کارت توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد.

مصطفی‌پور افزود: سقف تسهیلات این بانک در حال حاضر ۱۰ میلیون تومان است اما درخواستی به بانک مرکزی برای افزایش این سقف به ۵۰ میلیون تومان ارائه شده است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هر گونه پرداخت تسهیلات در قبال سپرده گذاری در این بانک را تکذیب کرد و از برخود با خاطیان در این مورد خبر داد.

وی در باره میزان اشتغال ایجاد شده در صندوق مهر امام رضا، گفت: میزان اشتغال ایجاد شده از تاریخ یکم فروردین سال ۹۰ تا ۳۰ دی‌ماه ۹۰ معادل ۱۱۰ هزار اشتغال بوده که سرانه هر اشتغال ۱۰ میلیون تومان بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر