کد خبر: 39108 A

سهیلا جلودارزاده:

با مقایسهٔ حقوق نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی که رقم‌های میلیونی دریافت می‌كنند و دستمزد ۳۸۰ هزار تومانی کارگران پی می‌بریم که فاصلهٔ تصمیم گیران ما با آنچه از امام علی روایت می‌شود، چقدر زیاد شده است.

یك نماینده سابق مجلس معتقد است با مقایسهٔ حقوق نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی که رقم‌های میلیونی دریافت می‌كنند و دستمزد ۳۸۰ هزار تومانی کارگران پی می‌بریم که فاصلهٔ تصمیم گیران ما با آنچه از امام علی روایت می‌شود، چقدر زیاد شده است.

سهیلا جلودارزاده، عضو هیئت رئیسه مجلس ششم در گفتگو با ایلنا شرایط فعلی اقتصاد کشور را ظلم و ستم به کارگران دانست و نسبت به عواقب وخیمی که این شرایط به دنبال خواهد داشت هشدار داد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس ششم با اشاره به حرکت اقتصاد کشور به سمت کم ارزش شدن پول ملی گفت: هر کسی که مختصر مطالعه‌ای در حوزه اقتصاد داشته باشد می‌داند که توزیع اسکناس بدون پشتوانهٔ تولید یعنی کاهش ارزش پول ملی. ما تجربهٔ عراق را داشتیم. آن‌ها به جایی رسیدند که یک گونی پول ملی‌شان با چند اسکناس هزار تومانی ما برابری می‌کرد و ما داریم به آن سمت حرکت می‌کنیم. این وضعیت ناشی از سیاست‌های غلط اقتصادی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر