کد خبر: 49953 A

دبیر خانه كارگر تبریز:

فعالان كارگری هم به سهم خود برای حمایت از اشتغال پایدار کارگران، بیش از پیش در مسیر حمایت از سرمایه گذاران درصدد رفع موانع اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی پیش روی صنعتگران هستند.

دبیر خانه کارگر تبریز گفت: واردات بی‌رویه و مصرف تولیدات خارجی موجب تعطیلی کارخانه‌های داخلی می‌شود.

به گزارش ایلنا، کریم صادق‌زاده در نشستی با مدیران عامل و نمایندگان کارگران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز، بهبود محیط کسب و کار و ارتقای شاخص‌های آن، حمایت از بخش‌های خصوصی و تعاونی، توجه بیشتر در پرداخت یارانه‌ها برای حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال، ترویج و تقویت فرهنگ کار، تولید و کارآفرینی، استفاده از تولیدات داخلی به عنوان ارزش اسلامی و ملی، رعایت تناسب بین افزایش دستمزد‌ها و بهره وری نیروی کار را از جمله سیاست‌های ابلاغی برشمرد و بر اجرایی شدن این سیاست‌ها تاکید کرد.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با بیان اینکه بخش خصوصی به واسطه حضور صاحبان سرمایه و علاقه مندان کارآفرین به عنوان بازوی اصلی توسعه اقتصادی مطرح است، گفت: باید همه درصدد حمایت بدون منت و بی‌دریغ از کارآفرینان و فعالان بخش خصوصی باشند و فعالان كارگری هم به سهم خود برای حمایت از اشتغال پایدار کارگران، بیش از پیش در مسیر حمایت از سرمایه گذاران درصدد رفع موانع اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی پیش روی صنعتگران هستند.

مدیرعامل شرکت فولاد مهر سهند هم در این نشست جایگاه نیروی انسانی را در مسیر توسعه صنعتی بسیار مهم دانست و گفت: پیشرفت هر صنعتی نیازمند افکار بزرگ و مهم‌تر از همه نیروی انسانی است.

رسولی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در صنعت فولاد به عنوان صنعت مادر اظهارکرد: از دلایل اصلی سرمایه گذاری سهامداران این شرکت در این صنعت وجود بازار بالقوه مصرف در سطح منطقه و ایجاد ارزش افزوده و مشارکت در امر اشتغال زایی بود.

وی گفت: حضور در بازارهای داخلی و خارجی با محصولات استاندارد و ایجاد توازن در بازار فروش و تقاضا می‌تواند باعث توسعه و شکوفایی منطقه شود.

حمایت از تولید داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر