کد خبر: 100203 A

چكیده: «با حذف آزبست از چرخه و افتتاح خط تولید جدید، این كارخانه شروع به كار كرد./ با توجه به سخنان كارفرما مبنی بر بازگشت به كار ۱۰۳ نفر از این کارگران، ایلنا در تلاش است درباره شرایط ۱۱۷ كارگر باقی مانده این كارخانه كسب اطلاع كند.»

پس از تعطیلی ۱۵ ماهه كارخانه كرمانیت به دلیل استفاده از ماده خطرناك آزبست در مواد اولیه تولید، با حذف آزبست از چرخه و افتتاح خط تولید جدید، این كارخانه شروع به كار كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در كرمان، «فرهنگ ساكی» مدیرعامل كارخانه کرمانیت در حاشیه مراسم افتتاح خط تولید جدید، دغدغهٔ فعلی کارخانه را بازگشت کارگران دانست و گفت: مشکلات بازگشت ۱۰۳ کارگر کرمانیت برطرف شده است و تاکنون ۴۰ نفر از کارگران این کارخانه بار دیگر مشغول به کار شده‌اند.
مدیرعامل كرمانیت افزود: ما به نیروی كار جدید نیاز داریم و در این خصوص با درج اگهی در روزنامه‌های محلی جذب نیروی خواهیم کرد و در حال حاضر هم ۲ کار‌شناس «جذب نیرو» مشغول بکارند.

گفتنی است، با تعطیلی این كارخانه در فروردین‌ماه سال گذشته ۲۲۰ کارگر این كارخانه تولید ایرانیت بیكار شدند. با توجه به سخنان كارفرما مبنی بر بازگشت به كار  ۱۰۳ نفر از این کارگران، ایلنا در تلاش است درباره شرایط سایر كارگران این كارخانه كسب اطلاع كند.

اخبار تكمیلی متعاقبا ارسال خواهند شد.

کارگران کرمان کرمانیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر