کد خبر: 7885 A

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور خبر داد:

طرح ساماندهی کارگران ساختمانی با رویکرد حفظ هویت و شأن این کارگران، افزایش امنیت شغلی و جلوگیری از تبعات تجمع این کارگران در سطح میادین صورت می‌گیرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور اعلام کرد: طرح احداث مراکز ساماندهی کارگران ساختمانی با هدف حفظ امنیت شغلی در مناطق ۲۲ گانه تهران اجرایی می‌شود.

اکبر شوکت با اعلام این خبر به ایلنا گفت: طرح ساخت مراکز ساماندهی کارگران ساختمانی با مشارکت شهرداری تهران و انجمن‌های صنفی در مناطق ۲۲ گانه تهران اجرا خواهد شد.

او افزود: مقدمات ساخت مراکز ساماندهی کارگران ساختمانی از سوی شهرداری تهران و انجمن‌های صنفی سراسر کشور در ابتدا در مناطق ۲۲ گانه تهران و سپس در تمامی مراکز استان‌ها اجرایی خواهد شد.

شوکت گفت: طرح ساماندهی کارگران ساختمانی به منظور جلوگیری از اجتماع آن‌ها در میادین، پیشگیری از ناهنجاری‌ها و زیباسازی منظر شهری اجرا می‌شود.

این فعال کارگری با اشاره به احداث و بهره برداری از این مراکز کارگری با هدف ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی افزود: در این مراکز اتاق استراحت، نمازخانه و سرویس بهداشتی طراحی شده است.

به گفته رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور طرح ساماندهی کارگران ساختمانی با رویکرد حفظ هویت و شأن این کارگران، افزایش امنیت شغلی و جلوگیری از تبعات تجمع این کارگران در سطح میادین صورت می‌گیرد.

او در خاتمه ادامه داد: طبق ماده ۱۸ قانون بهبود کسب کار، ارائه خدمات به کارگران ساختمانی بر عهده انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی است و این انجمن آمادگی دارد در اجرای این طرح پیش قدم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر