کد خبر: 41157 A

با تصمیم نهادهای كارگری این استان:

در این نشست که با حضور اعضای هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار، دبیر خانه کارگر قم، کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی و مجمع نمایندگان کارگران استان قم بر گزار شده است برای نخستین بار پیشنهاد تشکیل اتاق فکر برای رفع مشکلات کارگران استان مطرح شده است.

اولین نشست هم اندیشی تشکیل اتاق فکر كارگری با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات جامعه کارگری استان قم در محل کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این نشست که با حضور اعضای هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار، دبیر خانه کارگر قم، کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی و مجمع نمایندگان کارگران استان قم بر گزار شده است برای نخستین بار پیشنهاد تشکیل اتاق فکر برای رفع مشکلات کارگران استان مطرح شده که با تصمیم نهادهای كارگری استان، این اتاق فكر به زودی تشکیل می‌شود.

همچنین در این جلسه نماینده مردم قم در مجلس، مدیر کل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان و سایر تشکلات کارگری استان حضور داشته‌اند پیشنهاداتی از قبیل تشکیل کمیته‌های بدوی و تجدید نظر در مورد کارهای سخت و زیان آور، پی گیری مشکلات درمانی کارگران و افتتاح بیمارستان امام رضا برای رفع مشکلات درمانی کارگران مطرح شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر