کد خبر: 53370 A

آخرین قیمت سكه آتی در سررسید اسفند ماه حدود 1 میلیون و 385 تومان با درصد نوسان منفی 2 قیمت سكه آتی در سر رسید فروردین ماه 1 میلیون و 438 هزار تومان با درصد نوسان منفی 3 و قیمت ها در سررسید اردیبهشت ماه 1 میلیون و 492 هزار تومان با درصد نوسان منفی 3 ارزیابی می شود.

كاهش قیمت ها در بازار نقدی سكه باعث شد تا سكه آتی نیز با نوسان منفی پیگیری شده و سررسیدها تا نوسان منفی پنج درصد پیش بروند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روند ریزش قیمت ها در بازار آتی سكه كاملا محسوس است تا حدی كه پیش بینی معامله گران از قیمت سكه سررسید اردیبهشت ماه 92 وارد كانال یك میلیون و 400 هزار تومان شده است.

به نظر می رسد‌ حساسیت بازار ارز و طلا به اخبار سیاسی باعث ریزش قیمت ها شده است و با رسیدن خبری مثبت برای بازار شرایط به كلی تغییر كند.

با وجود آنكه این هفته نیز پیش فروش سكه ادامه دارد، به نظر می رسد دلیل اصلی كاهش قیمت ها اخبار مثبت از مذاكرات هسته ای ایران باشد كه توانسته دلار را تا مرز 3500 تومان نیز پایین بکشد. بطوریکه با مشخص شدن ابعاد توافقات ایران و گروه 1+5 برخی از كارشناسان پیش بینی كردند نرخ دلار تا پایان سال به كمتر از سه هزار تومان نیز برسد.

در این راستا آخرین قیمت سكه آتی در سررسید اسفند ماه حدود 1 میلیون و 385 تومان با درصد نوسان منفی 2 قیمت سكه آتی در سر رسید فروردین ماه 1 میلیون و 438 هزار تومان با درصد نوسان منفی 3 و قیمت ها در سررسید اردیبهشت ماه 1 میلیون و 492 هزار تومان با درصد نوسان منفی 3 ارزیابی می شود.

 

 

 

آتی سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر