کد خبر: 32199 A

روند نزولی قیمت‌ آتی سكه از اویل دی‌ماه شروع شده است، آتی سكه تحت تاثیر كاهش نرخ دلار و قیمت سكه بازار نقدی با ریزش نرخ ها بسته شد، به طوری كه پیش بینی معامله گران از قیمت سكه تحویل اسفند ماه تا یك میلیون و 490 هزار تومان رسید.

قراردادهای آتی در سررسید‌های دی، بهمن و اسفند بورس کالا با توجه به روند نزولی طی روزهای اخیر، همچنان با کاهش قیمت روبه روست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قراردادهای آتی سررسید دی، بهمن و اسفند بورس کالا طی هفته‌ای که گذشت شاهد روند نزولی بود به طوری که در سررسید دیماه نزدیك به 100 هزار تومان تنزل یافت.

بر اساس این گزارش، طی هفته گذشته بازار ارز روزهای پرنوسانی را پشت سر گذاشت به طوری كه در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در پی افزایش تقاضای ارز با رشد قیمت ها مواجه شدیم، به گونه ای که بهای دلار تا نزدیكی مدار 3500 تومان نیز پیش رفت.

در این میان روند نزولی قیمت‌ آتی سكه از اویل دی‌ماه شروع شده است و قیمت آتی سكه تحت تاثیر كاهش نرخ دلار و قیمت سكه بازار نقدی با ریزش نرخ ها بسته شد، به طوری كه پیش بینی معامله گران از قیمت سكه تحویل اسفند ماه تا یك میلیون و 490 هزار تومان رسید.

 

آتی سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر