کد خبر: 16502 A

یك كارشناس بورس علت كاهش تقاضا در بازار فلزات را تشریح كرد:

با توجه به اینكه این كالا بسیار مورد رضایت بازار است، اما در روز گذشته تقاضا كم بود و این شایعه بر سر زبانهاست كه تعزیرات به دنبال شناسایی خریداران عمده آهن آلات است و همین امر باعث شد تا خریداران رغبت كمتری از خود نشان دهند.

یك كارشناس بورس فلزات گفت: تعزیرات به دنبال خریداران عمده آهن آلات است.

حسین محمود زاده در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به كاهش تقاضای خرید در بازار دیروز فلزات، اظهار داشت: روز گذشته 38 هزار تن سبد میلگرد، تیرآهن و آلیاژ ذوب آهن عرضه شد كه از این میزان 29 هزار و 40 تن میلگرد مورد معامله قرار گرفت و حدود 8 هزار تن دیگر بر روی تابلو معاملات باقی ماند.

وی تصریح كرد: قیمت پایه عرضه میلگرد در این روز 1 هزار و 886 تومان بود، همچنین 38 هزار و 500 تن عرضه روی صورت گرفت كه تقاضا محدود بود.

وی افزود: با توجه به اینكه این كالا بسیار مورد رضایت بازار است،اما در  روز گذشته تقاضا كم بود و این شایعه بر سر زبانهاست كه تعزیرات به دنبال شناسایی خریداران عمده آهن آلات است و همین امر باعث شد تا خریداران رغبت كمتری از خود نشان دهند.

وی در خاتمه گفت: در حال حاضر تعادل بین عرضه و تقاضا در بازار به هم ریخته است و محدودیت زیادی برای خریداران لحاظ شده است كه ممكن است این محدودیت ها بیشتر شود.

 

بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر