کد خبر: 7705 A

مدیر عامل شهر جدید پردیس در گفت‌و‌گو با ایلنا خبر داد:

واگذاری 2 هزار و 600 واحد مسكن مهر با تحویل روزانه 100 واحد به متقاضیان آغاز شد/ 100 هزار نفر از متقاضیان مسکن مهر پردیس ثبت سامانه شده اند/ عملیات ساخت 12 مدرسه از حدود یک ماه پیش آغاز شده است.

مدیرعامل شهر جدید پردیس از آغاز عملیات اجرایی تاسیسات زیربنایی واحدهای مسكن مهر پرند از 15 روز آینده خبر داد و گفت: واگذاری 2 هزار و 600 واحد مسكن مهر با تحویل روزانه 100 واحد به متقاضیان آغاز شده است.

مهدی هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه تاکنون 100 هزار نفر از متقاضیان مسکن مهر پردیس ثبت سامانه شده اند گفت: از این تعداد صلاحیت حدود 40 هزار نفر تایید شده است.

هدایت با بیان این که عملیات ساخت تمامی پروژه های مسکن مهر پردیس به خوبی در حال انجام است و در مرحله آماده سازی، اجرای فونداسیون و سفت کاری قرار دارند، گفت: عملیات ساخت 12 مدرسه از حدود یک ماه پیش آغاز شده است و تا زمان افتتاح پروژه ها ساخت این مدرسه ها نیز به پایان می رسد.

هدایت همچنین از آغاز عملیات زیربنایی واحدهای مسکونی شهر جدید پردیس از 15 روزه آینده خبرداد و گفت: مترو پردیس طی ماه های آینده کلنگ زنی می شود.

مدیرعامل شهر جدید در بخش دیگری از اظهارات خود درباره واگذاری 2 هزار و 600 واحد مسکن مهر که قرار بود تا پایان شهریور به متقاضیان واگذار شود گفت: این تعداد واحد مسکونی آماده است و روزانه حدود 100واحد از این تعداد را به متقاضیان واگذار می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه تمامی 2هزار و 600 هزار واحد به متقاضیان واگذار خواهد شد.

مسکن مهر پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر