کد خبر: 7704 A

میركل راه و ترابری استان تهران درگفت‌وگو با ایلنا خبر‌داد:

كل مسیر فعلی بزرگراه تهران به شهریار و بالعكس تا پایان آبان ماه شش خطه می شود.

مدیرکل راه و ترابری استان تهران با اشاره به آغاز بررسی احداث مسیر جدید بین تهران و شهریار گفت: طرح مطالعاتی این پروژه توسط وزارت راه و شهرسازی آغاز شده است.

فریبرز واحدی درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت پروژه شش خطه كردن مسیر فعلی تهران به شهریار گفت: محور صدر به سمت شهریار در گذشته چهار خطه بوده كه با اضافه شدن یك خط در مسیر رفت و یك خط در مسیر برگشت این بزرگراه شش خطه و عریض خواهد شد.در حال شش خطه کردن است که سه خط در مسیر رفت و سه خط در مسیر برگشت وجود دارد.

وی با بیان در حال حاضر مسیر تهران به شهریار سه خطه شده است، درباره میزان پیشرفت فیزیکی مسیر برگشت این بزرگراه نیز تصریح كرد: خط سوم مسیر برگشت این بزرگراه در مرحله روسازی و آسفالت قرار دارد که تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی به مشکلات این محور اشاره کرد و گفت: عملیات روسازی و آسفالت 20 درصد باقی مانده مسیر برگشت این بزرگراه به دلیل مشکلات معارض کمی با تاخیر انجام می شود که با مذاکرات شهرداری قرار است مشکل معارض این مسیر به زودی برطرف شود.

مدیرکل راه و ترابری استان تهران ادامه داد: امیدواریم مشکل معارض این مسیر به زودی حل شود و بتوانیم تا پایان آبان ماه کل این مسیر را در مسیر رفت و برگشت شش خطه کنیم.

واحدی اضافه کرد: مسیر حدفاصل تهران به شهریار به دلیل شهرنشینی و تراکم جمعیت نامتوازن طی سال های اخیر از مسیرهای پرتردد باعث ترافیک در این محور شده است.

بزرگراه جدید شهریار-تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر