کد خبر: 53526 A

مدیر اولین پروژه خود مالکی کشور عنوان کرد:

مدیر اولین پروژه خودمالکی کشور با اشاره به پیش فروش نیمی از واحدهای مسکونی شهرک مهستان درشهرستان شهریار، ازتاثیری گذاری این پروژه در کاهش قیمت مسکن دراین شهرستان خبر داد.

مدیر اولین پروژه خود مالکی کشور با اشاره به پیش فروش نیمی از واحدهای مسکونی شهرک مهستان در شهرستان شهریار، از تاثیری گذاری این پروژه در کاهش قیمت مسکن در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، عملیات اجرایی و پیش فروش پروژه ۳ هزار واحدی شهرک مهستان که در زمینی به مساحت ۱۸۰ هزار متر مربع (۱۸ هکتار) در شهرستان شهریار صورت گرفته درتیرماه سال جاری کلید خورد اما حال با گذشت ۶ ماه از فرِایند اجرای این پروژه، پیش فروش این واحد‌ها از سوی دست اندرکاران مربوطه موفقیت آمیز ارزیابی شده است.
حسین شعبانی – مدیر عامل شرکت پیگیر راه پیروز – با اعلام این مطلب درجمع خبرنگاران تاکید کرد: تاکنون ۱۶۰۰ واحد مسکونی از این پروژه پیش فروش شده است و با توجه به اینکه شرکت متبوع ما پروژه ۱۳۵۶ واحدی ثامن الائمه فردوسیه شهرستان شهریار (نخستین پروژه خود مالک و ارزان‌ترین پروژه طرح مسکن مهر) را با موفقیت به اجرا رسانید، همین مساله سبب شد که استقبال شهروندان از پیش فروش شهرک مهستان فرا‌تر از انتظارمان باشد.
وی درباره ویژگی‌های این پروژه تاکید کرد: نحوه پرداخت اقساط بهای مورد نظر که درقالب ۵ فاز ۶ ماهه است، تخصیص وام ۲۵ میلیون تومانی با سود مصوب بانک مسکن، قیمت پایین تمام شده هزینه ساخت درقیاس با میانگین قیمت منطقه، بکارگیری فن آوری‌های نوین و نیز سایر امکانات زیربنایی و روبنایی از جمله شاخص‌ترین ویژگی‌های این پروژه است.
به گفته شعبانی همچنین نزدیکی به مترو، وجود کلیه خدمات زیربنایی و روبنایی از جمله دیگر شاخصه‌های این شهرک محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه علمیات احداث این پروژه در بازه زمانی ۲ ساله به پایان می‌رسد خاطرنشان ساخت: با توجه به افزایش قیمت مسکن و نیز مشکلات مردم درتامین نقدینگی به دنبال تسیهل شرایط پرداخت اقساط پیش فروش دراین پروژه بوده‌ایم و با این رویکرد، متقاضیان صرفا با پرداخت مبلغی درحدود ۳۰ میلیون تومان به عنوان آورده اولیه، می‌توانند دراین پروژه ثبت نام و مابقی مبلغ رانیز باید درقالب اقساط در بازه زمانی سه ساله پرداخت کنند.
مدیرعامل شرکت پیگیر راه پیروزهمچنین از دیگر ویژگی‌های این پروژه را بعد مکانی آن و نزدیکی آن به تهران دانست و گفت: با توجه به قرارگیری شهرک مسکونی مهستان درجاده شهریار- تهران که عملا در منطقه سعیدآباد بعد از تهرانسر است، ازنظردسترسی به تهران این شهرک در موقعیت بسیارخوبی قرار دارد. قابل ذکر است که فاصله زمانی این شهرک به تهران سر درحالی حدود ده دقیقه است که هزینه تما م شده این واحد‌ها درقیاس با پروژه‌های مشابه دراستان تهران درحال ساخت درمنطقه تهرانسر به نصف کاهش پیدا کرده است. وی ادامه داد: مجموعه مدیریت و عوامل اجرایی شرکت متبوع ما به دنبال آن است تا با تلاش شبانه روزی، شعار ریاست جمهوری را مبنی بر خانه دار شدن اقشار کم درآمد را اجرایی کند که امیدواریم با تعامل دست اندرکارن ذی ربط به زودی این هدف محقق شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر