کد خبر: 26319 A

مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات برگزار شد؛

به دلیل ازدحام جمعیت خبرنگاران مجبور شدند برروی پله های سالن بنشینند این درحالی است كه افراد حراستی با اعتراض به این موضوع به كسانی كه برروی پله‌ها نشسته بودند مرتب تذكر می دادند

مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات سابق و دکتر نیکزاد وزیر راه و شهرسازی بدون حضور دکتر تقی پور برگزار شد.
در این مراسم رضا تقی پور به علت کسالت از حضوردر مراسم تودیع و معارفه سرباز زد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سابق و سرپرست جدید مهندس نیكزاد وزیر راه و شهر سازی با حضور رحیمی معاون اول رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران مخابرات برگزار شد.
از مسایل حاشیه‌ای این مراسم پرسش یكی از حضار از معاون اول رئیس جمهور در مورد ادغام وزارت‌خانه بود كه وی در پاسخ گفت: انتخاب مهندس نیكزاد به دلیل بحث ادغام بوده است كه البته هنوز انجام این كار مشخص نیست، ضمن اینكه اگر این مورد صورت نگیرد حتما یكی از مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عهده‌دار این سمت خواهد شد.
به دلیل ازدحام جمعیت خبرنگاران مجبور شدند برروی پله های سالن بنشینند این درحالی است كه افراد حراستی با اعتراض به این موضوع به كسانی كه برروی پله‌ها نشسته بودند مرتب تذكر می دادند كه این امرهم باعث ناراحتی خبرنگاران شد.
نكته مهم این است كه  تاكنون هیچ سخنی از ادغام وزارت ارتباطات گفته نشده است درحالی‌كه طبق سخنان نیكزاد بحث ادغام این وزارخانه مطرح شده بود.
در ادامه این مراسم معاونین، مشاورین، مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مهندس تقی پور تشكر و قدردانی كردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر