کد خبر: 21159 A

هم اکنون مردم در کمتراز یک دقیقه پیاده روی می‌توانند به تلفن همگانی در فواصل کوتاه دسترسی پیداکنند.

رییس اداره ارتباطات همگانی شرکت مخابرات استان تهران از کاهش بیست درصدی هزینه مکالمات تلفنی از طریق تلفن‌های همگانی و نیز کارت های اعتباری تلفنی خبر داد و گفت استفاده از این کارت ها برای خانواده ها حتی در منازل بسیار به صرفه تر خواهدبود.

رامین آرام در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: هزینه پایین ومدیریت ساده و کارآمد برای کنترل هزینه های خانوار از جمله دلایل استفاده از کارتهای تلفنی است.

وی با بیان اینکه هم اکنون ضریب نفوذ تعداد تلفن همگانی استان تهران 3.4 درصد و بالاتر از ضریب نفوذ جهانی است گفت هم اکنون مردم در کمتراز یک دقیقه پیاده روی می توانند به تلفن همگانی در فواصل کوتاه دسترسی پیداکنند.

وی با بیان اینکه تلفن های همگانی مالتی مدیا نیز در اماکن عمومی ودانشگاه ها و بر حسب نیاز نصب شده است خاطر نشان کرد: سیصد و پنجاه هزار مخاطب درسطح شهر تهران روزانه از این دستگاه های تلفن استفاده می کنند.

آرام بااشاره به هزینه دو هزار تومانی کارت های تلفنی و همگانی خاطر نشان کرد: بر اساساستاندارد استفاده از کارت های تلفن 117 ثانیه در ایران و 103 ثانیه در دنیا است ونرخ مکالمات در داخل استان به ازای هر پالس (134 ثانیه) حدود 61ریال وتلفن همراه 53ریال بر اساس مسافت منطقه است.

به گفته وی مشترکان برای خرید کارت های ارتباطی و تلفنی می توانند به امور مشترکان مراکز مخابراتی باجه های سطح شهر و نیزسایت شرکت مخابرات ایران مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر