کد خبر: 21143 A

قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام كرد:

در زمینه تمام شرکت هایی که از مخابرات ایران سرویس میگیرند و دارای مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند برای هرگونه کمک و رفع نیازها آمادگی وجود دارد.اما چون یک شرکت خصوصی هستیم قطعا باید این امر به صورتی انجام شود که بازی برد- برد باشد

مقام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و معاون اجرایی و هماهنگی گفت: شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات تلفنی در سطح ایران برای سرویس سنگینی که ایجاد میکند قاعدتا شبکه ای گسترده در دست دارد.
به گزارش ایلنا‏، ابراهیمی قائم افزود: شرکت مخابرات ایران بالغ بر 50 هزار روستا و 12 هزار شهر را تحت پوشش دارد و همانگونه که گفتم نیاز به شبکه گسترده ای را دارد.
وی در عین حال با اشاره به این که این شرکت خصوصی شده است، خاطرنشان ساخت: طبق پروانه مکلف به خدمت رسانی به مردم البته با در نظر گرفتن سوددهی شرکت هستیم. با این وجود، با کلیه شرکت های بخش خصوصی نیز صد در صد آمادگی تعامل و همکاری را داریم.
وی تاکید کرد: در زمینه تمام شرکت هایی که از مخابرات ایران سرویس میگیرند و دارای مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند اعم از شرکت های PAPیا شرکت های خصوصی تامین کننده تلفن ثابت، برای هرگونه کمک و رفع نیازها آمادگی وجود دارد.اما چون یک شرکت خصوصی هستیم قطعا باید این امر به صورتی انجام شود که بازی برد- برد باشد. یعنی ما بر اساس هزینه تمام شده و به میزان تجهیزات و امکاناتی که در اختیارشان میگذاریم، انتظار داریم هزینه های ما پرداخت شود.
ابراهیمی در ادامه اظهار داشت: از این رو به عنوان یک کارشناس در زمینه مخابرات قایل به چنین انحصاری نیستم و احساسم بر این است که اگر شرکتهای خصوصی با ما طرف قرارداد باشند و بر اساس هزینه تمام شده فضا، لینک، برق و هر گونه امکاناتی بخواهند، امکان همکاری هست.
قایم مقام مدیرعامل مخابرا ت ایران با رد ادعای شرکتهای PAPدر زمینه رقابت مخابرات گفت: به عنوان کسی که در جریان موضوعات PAPها هستم و مسوولیت پیگیری این کار را بر عهده دارم معتقدم،امکانات دست ماست ولی به آنها هم میدهیم.
وی در عین حال افزود: مشکل اساسی بحث رانژه بود که ما متعهد شدیم ظرف 24 ساعت اجرا کنیم.
به بیان وی برای هر رانژه 2 هزار تومان علی الحساب در تمام استانها دریافت میشود.
وی افزود: با توافقی که با مرکز ملی رقابت انجام دادیم، درخواست تعرفه و هزینه جدید ارائه شده است. مهندس ابراهیمی ابراز امیدواری کرد هر چه سریع تر این پیشنهاد تصویب شود.
وی تصریح کرد: هزینه سیم رانژه در تعرفه جدید پیشنهاد شده و به نظر تا یک ماه دیگر اعلام خواهد شد و هرچیزی که تصویب شود قطعا اجرا میشود. مهندس ابراهیمی اظهار داشت: تمام 30 استان مکلف هستند بر اساس تعرفه ای که شورای ملی رقابت ابلاغ خواهد کرد کار را انجام دهند و تا تعیین تکلیف تعرفه قطعی توسط این شورا، همچنان برای هر رانژه به طور علی الحساب مبلغ 2 هزار تومان در سراسر کشور دریافت میشود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر