کد خبر: 19831 A

برای نخستین بار در کشور:

میکروسیم" ایرانسل، پیش از این در اندازه کوچک و سازگار با گوشی‌ها و ابزارهای ارتباطی نسل جدید همچون iPadوiPhone به کاربران فناوری‌های جدید عرضه شده بود. اکنون ایرانسل با عرضه نانو سیم کارت، به عنوان جدیدترین نسل سیم کارت های ویژه تلفن‌ها و تبلت‌های پیشرفته، به نیاز کاربران این ابزارها پاسخ داده است.

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۲ و برای نخستین بار در ایران و همگام با آخرین فناوری‌های روز دنیا، ایرانسل اقدام به عرضه «نانوسیم‌کارت» به عنوان نسل جدید سیم‌کارت‌ها، به کاربران نسل تازه ابزارهای ارتباطی می‌کند.

به گزارش ایلنا، نانوسیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل همزمان با نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۲ از طریق وب سایت رسمی ایرانسل به نشانیwww. irancell. ir به متقاضیان عرضه خواهد شد.
این سیم‌کارت‌های نسل جدید با قیمت ۶ هزار تومان بهای سیم‌کارت، به همراه ۱۰هزار تومان اعتبار اولیه ارائه می‌شوند که با احتساب ۴هزار تومان حق الزحمه شرکت پست جهت تحویل در محل سکونت مشترک، دریافت مدارک و تکمیل ثبت نام، در مجموع ۲۰هزار تومان هزینه خواهد داشت.

بهای سیم کارت‌های معمولی ایرانسل شامل هیچگونه تغییری نمی‌شود. همچنین مشترکین ایرانسل که دارای نسل جدید گوشی‌ها و ابزارهای ارتباطی بوده ولی پیش از این، یکی از سیم کارت‌های معمولی ایرانسل را خریداری کرده‌اند هم می‌توانند از طریق مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل، برای تغییر سیم کارت خود درخواست داده و نانوسیم ایرانسل تهیه کنند.

استفاده از نسل جدید گوشی‌ها و ابزارهای ارتباطی، مستلزم دارا بودن سیم‌کارت‌های ویژه این دستگاه‌ها در سایز کوچک‌تر می‌باشد. «میکروسیم» ایرانسل، پیش از این در اندازه کوچک و سازگار با گوشی‌ها و ابزارهای ارتباطی نسل جدید همچون iPadوiPhone به کاربران فناوری‌های جدید عرضه شده بود. اکنون ایرانسل با عرضه نانو سیم کارت، به عنوان جدید‌ترین نسل سیم کارت‌های ویژه تلفن‌ها و تبلت‌های پیشرفته، به نیاز کاربران این ابزار‌ها پاسخ داده است.
براساس این گزارش، این نوع سیم کارت، ۴۰ درصد کوچک‌تر از میکروسیم بوده و دارای ابعاد ۱۲. ۳ میلیم‌تر (طول) در ۸. ۸ میلیم‌تر (عرض) و با ضخامت ۰. ۶۷ میلیم‌تر است.
پیش از این با کم شدن حجم سیم کارت‌ها، میکروسیم به عنوان یک سیم کارت کوچک‌تر برای گوشی و تبلت‌های پیشرفته به بازار تکنولوژی عرضه شده بود اما در نانو سیم کارت، ضخامت نیز تغییر یافته و در مقایسه با میکرو سیم کارت، نانو سیم ۱۵پیکوسانتیمترنازک‌تر شده است.
ایرانسل از ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه سالی جاری و در سالن اختصاصی ۲۷ محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی تهران، جدید‌ترین محصولات و خدمات خود را به همراه راهکارهای منحصر به فرد سازمانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۲ معرفی خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر