کد خبر: 18577 A

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با ایلنا:

با همكاری وزارت صنعت معدن و تجارت لاستیك مورد نیاز كامیون‌ها و اتوبوس‌ها با قیمت‌های مصوب سازمان حمایت در اختیار آنها قرار می‌گیرد/ رانندگان فعال در بخش كالا كه دارای كارت هوشمند برون شهری هستند می‌توانند با مراجعه به كانون انجمن رانندگان، خود و خانواده خود را بیمه تكمیلی كنند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت لاستیک مورد نیاز کامیون‌ها و اتوبوس‌ها با قبمت‌های مصوب سازمان حمایت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، از بیمه تکمیلی رانندگان وخانواده‌های آن‌ها خبرداد.

شهریار افندی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا تصریح کرد: تلاش کردیم که با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت لاستیک مورد نیاز کامیون‌ها و اتوبوس‌ها با قیمت‌های مصوب سازمان حمایت در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه این لاستیک‌ها از طریق انجمن‌ها در حال توزیع است، افزود: روند توزیع لاستیک به کمک وزارت صنعت معدن و تجارت تا پایان امسال ادامه دارد.

افندی‌زاده همچنین از بیمه تکمیلی رانندگان و خانواده‌های آن‌ها خبرداد و گفت: رانندگان فعال در بخش کالا که دارای کارت هوشمند برون شهری هستند می‌توانند با مراجعه به کانون انجمن رانندگان از این بیمه استفاده کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این امکان از ابتدای مهرماه برای رانندگان برون شهری که دارای کارت هوشمند برون شهری هستند و خانواده‌های آن‌ها فراهم شده است.

رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده‌ای همچنین گفت: تمامی رانندگان به منظور تامین مسکن مهر نیز می‌توانند از طریق انجمن‌ها اقدام کنند که در واگذاری این واحد‌ها در اولویت قرار خواهند گرفت.

افندی زاده رئیس سازمان راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر