خبرگزاری کار ایران

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با ایلنا خبر داد:

كاهش 75 هزار تومانی نرخ سكه /دلار هم كاهش یافت

asdasd
کد خبر : ۸۱۵۷۷

مطمئنا بعد از اعلام نتایج نهایی باز هم شاهد تغییراتی در بهای دلار و طلا خواهیم بود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از كاهش 75 هزار تومانی نرخ سكه طرح امامی و افزایش بهای انس جهانی خبر داد.

احمد وفادار، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به به نزدیك شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هم اکنون بهای طلا در هر انس جهانی1391 دلار شده است و نسبت به هفته گذشته 5 دلار رشد داشته است این در حالی است كه با تكمیل شدن شمارش آراء ریاست جمهوری نرخ طلا در داخل كشور كاهش داشته است.

وی خاطر نشان كرد: هم اكنون هر مثقال طلای ۱۸ عیار514 هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار118 هزار و 650 تومان، سکه تمام طرح قدیم۱ میلیون 200هزار تومان و سکه تمام طرح امامی با 75 هزار تومان كاهش نسبت به هفته گذشته به۱ میلیون و230هزار تومان رسیده است.

وفادار افزود: همچنین نیم سکه 670 هزار تومان و ربع سکه با 30 هزار تومان كاهش به 420 هزار تومان و سکه یک گرمی به285هزار تومان رسیده است.
وی در پایان خاطرنشان كرد: مطمئنا بعد از اعلام نتایج نهایی باز هم شاهد تغییراتی در بهای دلار و طلا خواهیم بود.

قیمت دلار از هم از سه هزار و 620 تومان به سه هزار 470 تومان رسید كه نشاندهنده كاهش 150 تومانی بهای دلار در اولین روز بعد از انتخابات است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز