کد خبر: 7943 A

مجوزهای برگزاری نمایشگاههای نیمه سال اول 92 و همچنین چند نمایشگاه داخلی و خارجی در نیمه دوم سالجاری مورد تائید و ارزیابی کمیته قرار گرفت.

هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) در آذرماه با همکاری مجتمع تشکل های فناوری و ارتباطات ایران (تحت پوشش اتاق بازرگانی ایران) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش ایلنا از سازمان توسعه تجارت ایران،رضا توفیقی، معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام این خبر گفت: یکصد و سی و یکمین کارگروه ارزیابی و صدور مجوزهای نمایشگاهها با حضور نمایندگان و اعضا کمیته برگزار و مجوز برگزاری 12 نمایشگاه داخلی و 7 نمایشگاه خارجی صادر شد.
معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مجوزهای برگزاری نمایشگاههای نیمه سال اول 92 و همچنین چند نمایشگاه داخلی و خارجی در نیمه دوم سالجاری مورد تائید و ارزیابی کمیته قرار گرفت.
توفیقی افزود: در حاشیه این جلسه ضمن ارزیابی عملکرد نمایشگاهها به خصوص نمایشگاههای نیمه دوم سال از جمله نمایشگاه بین المللی الکامپ پرداخته شد.
وی درباره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) گفت: نخستین نشست شورای راهبردی نمایشگاه با حضور نمایندگان سازمان ها، نهادها و تشکلهای دست اندر کار در حوزه IT و ICT کشور در بخش های دولتی و خصوصی از جمله وزارت فناوری ارتباطات و اطلاعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، بانک مرکزی و سایر نهادهای دولتی مرتبط و همچنین
تشکل مرتبط در حوزه این صنعت در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران برگزار می شود.

الکامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر