کد خبر: 57539 A

در حکم "حمید بقایی" خطاب به "مهدی نیک پی" آمده است: «به استناد ماده 6 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اروند منصوب می شوید.

با حکم معاون رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد.

به گزارش ایلنا، در حکم "حمید بقایی" خطاب به "مهدی نیک پی" آمده است: «به استناد ماده 6 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اروند منصوب می شوید. 
برنامه ریزی برای توسعه زیرساخت های منطقه، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، افزایش توانمندی های تولیدی، فراهم نمودن زمینه عرضه محصولات تولیدی و صادرات آنها، و حضور فعالانه در عرصه های اقتصادی و بین المللی از اهم اموری است که انتظار می رود در تعامل با سایر دستگاه ها، بهره مندی از توانمندی های هیئت مدیره آن سازمان و هماهنگی با دبیرخانه شورا در اولویت برنامه های آن منطقه قرار گیرد.»

اروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر