کد خبر: 53214 A

دبیر اجرای خانه کارگر هرمزگان:

شهرداری ها ی برخی از مناطق، قرارداد کار یک ماهه با کارگران منعقد می کنند که با توجه به ماهیت مستمر کار در این بخش، اصلاح این روند ضروری است.

ایلنا: دبیر اجرایی خانه کارگر هرمزگان اظهار داشت:تخصیص سهمیه سوخت و معضل قاچاق کالا موجب کمبود کامیون برای انتقال محصولات تولید کنندگان شده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمد دریانوس در جلسه هیئت اجرایی خانه کارگر هرمزگان گفت:حل این معضل نیازمند تمهیدات مدیران استان بوده چرا که با ادامه این روند موضوع صادرات با مشکل مواجه می شود.

دریانوس در ادامه به بازدید نمایندگان کارگران از بخش های درمانی تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود:به رغم تلاش مدیران بخش درمان، هنوز مشکلات بیمارستان و درمانگاهها بطور کامل رفع نشده است.

وی با اشاره به شرایط نامطلوب محیط کار و آلاینده ها در مجتمع های تولیدی و صنعتی مستقر در غرب بندرعباس بیان داشت:شاغلان در این بخش ها باید از مزایای مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند و خانه کارگر در حال پیگیری این موضوع می باشد.

دریانوس در ادامه به بازدید اعضای هیئت اجرایی از شهرستان های سراسر استان اشاره و تصریح کرد: شهرداری ها ی برخی از مناطق، قرارداد کار یک ماهه با کارگران منعقد می کنند که با توجه به ماهیت مستمر کار در این بخش، اصلاح این روند ضروری است.

دریانوس در پایان گفت:شهرستان حاجی آباد دارای 6هزاربیمه شده اصلی می باشد که با پیگیری خانه کارگر و موافقت مدیریت درمان و همکاری خیرین درمانگاه جدید شهر حاجی آباد به زودی احداث می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر