کد خبر: 40956 A

این خودرو با توجه به نوع کاربری، کم مصرف و اقتصادی بوده و خواسته های مشتریان خود را فراهم می نماید.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از رونمایی خودرو سایپا 151 و محصولات پلتفرمX100 با تغییرات جدیدی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد علی قادری گفت: بزودی پیش فروش خودرو سایپا 151 و خودرو های محصولات پلتفرم X100 با قابلیت تعویض دنده اتوماتیک آغاز خواهد گردید.معاون فروش و بازاریابی سایپا خودرو سایپا 151 را به عنوان دستاوردی جدید در عرصه خودروهای سبک تجاری دانست.

محمد علی قادری افزود: این خودرو با توجه به نوع کاربری، کم مصرف و اقتصادی بوده و خواسته های مشتریان خود را فراهم می نماید.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا در خصوص عملکرد خودروهای پلتفرم X100 اتوماتیک افزود: گروه خودروسازی سایپا به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود،اقدام به تولید خودروهای دنده اتوماتیک (AMT) نموده است که سبب رانندگی لذت بخش و پایان خستگی در ترافیک خواهد بود.این خودروها دارای قابلیت تعویض دنده در دو حالت اتوماتیک و دستی بوده و  سهولت رانندگی با این محصولات حس مطلوبی را به مشتریان انتقال خواهد داد.
وی همچنین افزود: از روز دوشنبه پیش فروش این محصولات آغاز خواهد گردید و هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانیwww.saipagroup.ir   و یا نمایندگی های مجازگروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام نمایند.

سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر