کد خبر: 32138 A

مدیر كل بازرسی شورای اصناف كشور در گفتگو با ایلنا:

وی با بیان اینكه بیشترین تخلفات در شهر تهران و كمترین تخلفات در فیروزكوه بوده است تصریح كرد: از مجموع تعداد تخلفات 11 هزار و 699 پرونده مربوط به شهر تهران و 21 پرونده مربوط به شهر فیروزكوه بوده است

مدیر كل بازرسی شورای اصناف كشور گفت: طی بازرسی های ماه گذشته شهر تهران بیشترین تخلفات گرانفروشی در حوزه اصناف را داشته است.

رضا كرمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: با بازرسی های انجام شده در  11 شهر استان تهران  طی ماه گذشته 133 هزار و 29 مورد بازرسی انجام شد كه از این تعداد 15 هزار و 58 فقره پرونده تخلفات تشكیل شده است.

وی با بیان اینكه بیشترین تخلفات در شهر تهران و كمترین تخلفات در فیروزكوه بوده است تصریح كرد: از مجموع تعداد تخلفات 11 هزار و 699 پرونده مربوط به شهر تهران و 21 پرونده مربوط به شهر فیروزكوه بوده است.

مدیر كل بازرسی شورای اصناف كشور خاطر نشان كرد: متاسفانه شاهد افزایش تخلفات در شهر تهران هستیم و با 3 بار تخلف گرانفروشی واحد صنفی پلمپ خواهد شد.

وی با بیان اینكه بیشترین تخلفات در حوزه كالاهای اساسی نظیر مواد پروتئینی، شكر، چای، برنج و مواد شوینده بوده است در خاتمه گفت: شهروندان باید برای خرید هر نوع كالایی از مغازه داران فاكتور خرید دریافت كنند.

 

اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر