کد خبر: 16646 A

با توجه به بررسی کار‌شناسان اداره بازرگانی هیچ گونه اعلام موجودی به ادارات مربوطه توسط شرکت‌های مالک صورت نگرفته و برخی اجناس نیز فاقد هلوگرام هستند و خروجی انبار‌ها متناسب با ورود و مطابق با اظهارات مسئولان انبار نبودند.

اصفهان – ایلنا: رییس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از شناسائی و پلمب ۱۰ انباربزرگ احتکار کالای لوازم خانگی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ «میر عباس صوفی وند» با اشاره به کسب خبری از احتکار اقلام و کالا در ۱۰ انبار واقع در یکی از کارخانه‌های ریسندگی و بافندگی متروکه در یکی از محور‌های خروجی شهر اصفهان، گفت: این موضوع سریع در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات می‌دانی و تائید درستی موضوع ماموارن با هماهنگی مقام قضائی و حضور بازرسان و کار‌شناسان ویژه اداره کل بازرگانی استان از این انبار‌ها که نزدیک به ۸۰۰ هزار متر مساحت داشتند بازدید کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از کشف انواع لوازم خانگی شامل یخچال، تلویزیون، ظرفشوئی برقی، هواکش، سینمای خانگی، ماشین لباسشوئی و فرش که احتکار شده بودند در نتیجه این بازدید خبر داد و تصریح کرد: با توجه به بررسی کار‌شناسان اداره بازرگانی هیچ گونه اعلام موجودی به ادارات مربوطه توسط شرکت‌های مالک صورت نگرفته و برخی اجناس نیز فاقد هلوگرام هستند و خروجی انبار‌ها متناسب با ورود و مطابق با اظهارات مسئولان انبار نبودند.

وی ارزش اجناس احتکار شده در این انبار‌ها را نزدیک به ۲۰۰ میلیاردتومان تخمین زد و تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و انبار‌ها پلمب و با مسئولان آن‌ها برخورد قانونی صورت گرفت.

سرهنگ صوفی وند تاکید کرد: پلیس اصفهان مصمم است با کسانی که امنیت و آرامش بازار را به هم می‌ریزند برخورد جدی و قاطعانه صورت داده و اجازه سوء استفاده و به خطر انداختن اوضاع اقتصادی کشور را به کسی نمی‌دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر