کد خبر: 100195 A

ایلنا گزارش می‌دهد:

کشاورزان این منطقه به دلیل نیاز به پول نقد گندم خود را به شرکت‌های خصوصی واگذار کردند به این امید که شرکت‌های خصوصی سریع‌تر از دولت اقدام به پرداخت بهای گندمشان خواهند کرد ولی از این بخش هم ضربه خوردند.

چک‌های شرکتی خصوصی که بابت خرید گندم از کشاورزان پرداخت شده بود، برگشت خورد.

یکی از کشاورزان جنوب تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ۵۰ نفر از کشاورزان منطقه جنوب تهران، شهرری و ورامین گندم خود را به شرکتی خصوصی (نام این شركت در نزد ایلنا محفوظ است) به قیمت خرید تضمینی مصوب شده ۸۰۰ تومانی فروخته‌اند و به ازای آن چک‌های دو ماهه دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد: متاسفانه چک‌های این شرکت در هفته گذشته با مبالغی بالا برگشت خورده است و گندمکاران نتوانستند بهای گندم خود را دریافت کنند.

این کشاورز با اشاره به نگرانی‌های کشاورزان افزود: طی روز گذشته کشاورزان جلوی درب سیلوهای این شرکت تجمع کرده‌اند تا شاید بتوانند مطالبات خود را از این شرکت دریافت کنند.

وی تاکید کرد: کشاورزان این منطقه به دلیل نیاز به پول نقد گندم خود را به شرکت‌های خصوصی واگذار کردند به این امید که شرکت‌های خصوصی سریع‌تر از دولت اقدام به پرداخت بهای گندمشان خواهند کرد ولی از این بخش هم ضربه خوردند.

گندم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر