کد خبر: 7884 A

جعفری در گفتگو با ایلنا:

اعضای کمیسیون انرژی در بررسی تخصصی بودجه 92 در تلاشند تا سرمایه گذاری‌ها را به سوی بهره برداری از میادین مشترک نفتی و گازی گرایش دهند.

رئیس کمیته انرژی‌های نو کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیسیون انرژی مجلس در نظر دارد نقشه راه کمیسیون را در چهار سال آینده بررسی کنند و در این زمینه روسای کمیته‌های كمیسیون آنچه را كه فكر می‌كنند باید در طول چهار سال آینده در کمیسیون به تصویب برسد را در اختیار اعضا قرار دهند.
 
جلیل جعفری درگفت‌و گو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب که کمیسیون انرژی آمادگی دارد بصورت تخصصی بودجه 92 را بررسی کند، گفت: اعضای کمیسیون آمادگی دارند اصول اصلی بودجه 92 را در حوزه نفت و گاز و میادین مشترک بررسی کنند.

وی افزود: اعضای کمیسیون انرژی در بررسی تخصصی بودجه 92 در تلاشند تا سرمایه گذاری‌ها را به سوی بهره برداری از میادین مشترک نفتی و گازی گرایش دهند.

نماینده خلخال و کوثر در خانه ملت در رابطه با مهمترین برنامه کمیسیون انرژی پس از تعطیلات یك هفته‌ای مجلس گفت: کمیسیون انرژی مجلس در نظر دارد نقشه راه کمیسیون را در چهار سال آینده بررسی کند و در این زمینه روسای کمیته های آب، نفت و گاز، برق انرژی‌های نو و هسته ای قوانین و مصوبه هایی که می خواهند در چهار سال آینده در کمیسیون به تصویب برسد را در اختیار اعضا قرار داده و اعضا نیز با بررسی پیشنهادات كمیته ها نقشه راه را مشخص خواهند كرد.

عضو کمیسیون انرژی در پایان با بیان این مطلب که اعضا کمیسیون انرژی از سایت نطنز تاکنون بازدید نکرده‌اند گفت: اعضای کمیسیون انرژی با نشست‌ها و صحبت‌هایی که با مسئولان سایت نطنز داشته‌اند روند اقدامات انجام شده در این سایت را مثبت ارزیابی می‌کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر