کد خبر: 53211 A

در حال حاضر متخصصان این شرکت آنچنان توانمند شده‌اند که تحریم‌های دشمنان را پشت سر گذاشته و هر روزشاهد بالندگی ایران اسلامی هستیم.

رئیس کمیته خود کفایی شرکت پالایش گازشهید هاشمی‌نژاد گفت: این شرکت همگام با سیاست‌های شرکت ملی گاز ایران همچنان در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت می‌کند و در همه زمینه‌ها از جمله نظام پیشنهاد‌ها برای خودکفایی حرف اول را می‌زند.
به گزارش ایلنا از مشهد، محمد یوسفیان با بیان مطلب فوق افزود: کارکنان پالایشگاه خانگیران، بسیجیان خط مقدم قطع وابستگی در شرکت ملی گاز ایران هستند.
وی با بیان اینکه دشمنان درصدد بودند که ما در صنعت گاز به فکر دستیابی به خلاقیت و نوآوری و استفاده از تکنولوژی جدید نباشیم اظهارداشت: درک از موقعیت کشور بعد از زمان جنگ و زمان محاصره اقتصادی که دشمن با تمام قدرت وارد میدان شده است باعث شد تا با تلاش اساتید دانشگاه‌ها و همت جوانان این مرز و بوم ما به قله‌های علم و دانش بیشتر دست پیدا کنیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: اما توانمندی ایرانیان این فکر دشمنان را ناکام گذاشت و ما روز به روز به قله‌های پیشرفت نزدیک‌تر شدیم.
یوسفیان با اشاره به قرارگرفتن پالایشگاه خانگیران در نقط صفر مرزی کشور تاکید کرد: این شرکت همچنان در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند و در همه زمینه‌ها از جمله خودکفایی، صنعت سبز و ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، حرف اول را می‌زند.
وی در ادامه به توانمندی متخصصان این شرکت در ساخت قطعات صنعت نفت و گاز اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر متخصصان این شرکت آنچنان توانمند شده‌اند که تحریم‌های دشمنان را پشت سر گذاشته و هر روزشاهد بالندگی ایران اسلامی هستیم.
گفتنی است: پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد در ۱۶۵ کیلومتری مشهد واقع شده و گاز استان‌های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، مازندران، گلستان و بخشی از استان سمنان را تامین می‌کند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر