کد خبر: 23042 A

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیران عامل شرکت های خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب و خدمات رفاهی نفت را منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیران عامل شرکت های خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب و خدمات رفاهی نفت را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در مناطق نفت خیز جنوب، حمید بورد در حکمی عبدالامیر حویزاوی را به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب منصوب و از تلاش های مهندس پرویز زکی، مدیرعامل پیشین این شرکت، قدردانی کرد.

مهندس حویزاوی پیش از این به عنوان مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خدمت می کرد.

شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب، یکی از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که در اواخر سال 1382تاسیس شد.

این شرکت، تعمیرات اساسی تأسیسات، تجهیزات و انواع ماشین های فرآیندی بالای 4 هزار اسب بخار، از جمله انواع توربین‌های گازی مورد استفاده در صنعت نفت را به عهده دارد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حکمی دیگر، محمد نریمیسازاد را به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات رفاهی نفت منصوب و از تلاش های احمد جایگران قائدی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

شرکت خدمات رفاهی نفت، یکی از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که با هدف پشتیبانی از عملیات تولید نفت و گاز به منظور برنامه ریزی، اجرا، نظارت و کنترل صحیح انجام عملیات غیرصنعتی و ارائه خدمات به موقع و کارآمد و شتاب بخشیدن به خدمات مطلوب برای کارکنان و خانواده های آنان انجام وظیفه می کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر