کد خبر: 100228 A

درگفتگو با ایلنا مطرح شد:

پروژه‌های پتروشیمی، پارس جنوبی، میادین غرب کارون، مناطق نفت‌خیز جنوب، منابع آب و سدها، انرژی‌های نو از مسایلی هستند که پیگیری و بررسی هر کدام ازآنها به یک فرد خاص داده شده است.

با توجه به کثرت موضوع ها در حوزه انرژی بررسی و پیگیری وضعیت اجرای هر طرح به یک فرد مشخص واگذار می‌شود.

موسی احمدی دبیر کمیسیون انرژی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به واگذاری طرح‌های در حوزه های مختلف نفت، گاز و برق به یک فرد مشخص اظهار داشت: تا کنون در حوزه‌های مختلف انرژی 26  سرفصل مشخص شده که یک فرد مشخص وضعیت آن‌را در اجرا پیگیری و بررسی می‌كند.

وی افزود: پیش از این طرح با حضور هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بررسی و تصویب شده که روز گذشته هم مسوولیت‌های هر فرد مشخص شد.

دبیر کمیسیون انرژی در خصوص طرح‌های واگذار شده، گفت: پروژه‌های پتروشیمی، پارس جنوبی، میادین غرب کارون، مناطق نفت‌خیز جنوب، منابع آب و سدها، انرژی‌های نو از مسایلی هستند که پیگیری و بررسی هر کدام ازآنها به یک فرد خاص داده شده است.

احمدی تصریح کرد: از دیگر موضوع های واگذار شده بررسی تحریم‌ها، تولید داخلی، شرکت‌های دانش بنیان، اصلاح الگوی مصرف، اساسنامه شرکت ملی نفت و موضوعاتی از این قبیل هستند.

وی با اشاره به دلیل این تفکیک اذعان داشت: به دلیل کثرت موضوعات، خروجی بهتر، همچنین بالارفتن کیفیت بررسی‌ها در به انجام رسیدن طرح‌ها این موضوع مطرح شد که امیدواریم این طرح در بهبود شرایط  اثرگذار باشد.

واگذاری 26موضوع انرژی به 26 فرد مشخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر