کد خبر: 19825 A

کوچک‌زاده طی تذکری در صحن علنی:

در همین حین ابوترابی که ریاست جلسه را برعهده داشت تذکر وی را قطع کرد و گفت: این تذکر خارج از ماده ۷۷ است.

نماینده تهران در مجلس نهم شورای اسلامی در صحن علنی امروز طی تذکری براساس ماده ۷۷ اظهار داشت: در طرح دو فوریتی با نام طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر آمده است دولت موظف است قند، شکر، مرغ و برنج اقشار آْسیب پذیر را تامین کند.


کوچک‌زاده در همین راستا گفت: من هم موافق این طرح هستم اما توجه داشته باشید که در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری هستیم اگر این طرح تصویب شود و دولت این موارد را تامین کرد بعدا نگویید این‌ها را برای خرید رای به مردم داده است.


کوچک‌زاده در ادامه تذکرش با تاکید براینکه دلم برای مظلومیت نظام می‌سوزد گفت: یکی از آقایان مطلبی گفتند که باید به خاطر مظلومیت نظام به آن اشاره کنم گفتند فردی در زندان فوت شده است و کمیسیون امنیت ملی نیز گفته است این مساله را پیگیری می‌کند.


وی ادامه داد: بنابراین نظام و مسئولین در حال رسیدگی به این مساله  هستند چرا در حالی که این مساله در حال پیگیری است،  از تریبون مجلس عنوان می‌شود.


در همین حین ابوترابی که ریاست جلسه را برعهده داشت تذکر وی را قطع کرد و گفت: این تذکر خارج از ماده ۷۷ است.


کوچک‌زاده نیز در پاسخ به ابوترابی گفت: اگر مایل نیستید تذکرم را بیان کنم واضح بگویید.

 

ابوترابی نیز عنوان کرد: وقتی شما خارج از ماده‌ای که گفته‌اید تذکر می‌دهید صحبت می‌کنید من مجبورم به دیگران هم چنین اجازه‌ای دهم واین درست نیست. در همین حین کوچک‌زاده همچنان به اعتراض خود با میکروفن خاموش ادامه داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر