کد خبر: 58759 A

دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی، استاد دانشگاه و صاحب‌نظر مسائل اقتصادی و مالی، درگذشت.

دکتر غلامرضا اسلامی‌بیدگلی، استاد دانشگاه تهران، صاحب‌نظر مسائل مالی و اقتصادی، نویسنده و مؤلف ده‌ها کتاب در حوزه مدیریت مالی، روز جمعه مورخ 9/1/92، دعوت حق را لبیک گفت.
دکتر اسلامی بیدگلی دارای مدرک دکترای‌مالی‌و‌کنترل بود و سال‌ها در دانشگاه‌های مختلف، در رشته‌های تئوری‌های پیشرفته، مهندسی‌مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری و... به تدریس پرداخت. این استاد فرهیخته در عرصه‌های اجرایی نیز همواره به عنوان شخصیتی مؤثر ایفای نقش می‌کرد. ازجمله می‌توان به عضویت در هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی‌صنایع‌ایران، عضویت در شورای سازمان صنایع ملی، عضویت در هیأت نظارت سازمان حسابرسی، معاون فنی و معاون شركت‌ها و رئیس مستشاری دیوان محاسبات كشور، عضو هیأت‌مدیره شرکت پارس‌آریان و... اشاره کرد.
مراسم تشییع پیکر آن شادروان در روز یکشنبه مورخ 11 فروردین 92، ساعت 9:30 صبح از مقابل منزل آن مرحوم واقع در شهرک‌غرب، فاز 1، مجتمع مهستان، بلوک B2، طبقه 15، واحد 2074 و ساعت 10 از مقابل دانشکده‌مدیریت‌ دانشگاه‌تهران برگزار می‌شود. همچنین مراسم ختم آن شادروان در روز چهارشنبه مورخ 14 فروردین، از ساعت 14 الی 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
بانک‌پاسارگاد این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم این استاد برجسته، فرهیختگان و دانش‌پژوهان این حوزه، فعالان عرصه‌اقتصادی‌کشور و هم‌میهنان گرامی تسلیت عرض می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر