کد خبر: 19927 A

دومین همایش سراسری مدیران شعب و روسای شركت بیمه ما با حضور سید محمد علیپور مدیر عامل شركت، اعضای هیات مدیره، مدیران شركت و روسای شعب سراسر كشور در روزهای 17 و 18 آبان ماه برگزار شد.

دومین همایش سراسری مدیران شعب و روسای شركت بیمه ما با حضور سید محمد علیپور مدیر عامل شركت، اعضای هیات مدیره، مدیران شركت و روسای شعب سراسر كشور در روزهای 17 و 18 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این همایش دو روزه كه با هدف تبادل نظر مدیران در خصوص پتانسیل های شعب شركت بیمه ما برگزار شده بود، سید محمد علیپور مدیر عامل شركت بیمه ما در خصوص وظایف مدیران شعب، عملكرد شركت در یكسال گذشته و اهداف پیش رو به ارائه نكات مهمی پرداخت.

وی در خصوص ویژگی های مثبت شركت” بیمه ما” تصریح كرد:.همكاران و نیروی انسانی شركت همگی از نیروهای فنی متخصص و زبده صنعت بیمه هستند ضمن آنكه یكی از بزرگترین بانك های كشور یعنی بانك ملت به عنوان بزرگترین سهامدار شركت، پشتیبان "بیمه ما " است.

مدیر عامل شركت بیمه ما در خصوص اهداف این شركت تاكید كرد: با داشتن چنین امكانات و استعداد هایی باید بتوانیم به نتایج بسیار بهتری برسیم. خوشبختانه در نیمسال اول بیش از سیصد میلیارد ریال پرتفوی داشته ایم اما باید تلاش كنیم كه با همكاری یكدیگر تا پایان نیمه دوم سال این میزان را به بیش از هزار میلیارد ریال برسانیم.

علیپور همچنین با اشاره به آنكه هم اكنون شعب شركت بیمه ما، در 22 استان كشور فعال شده اند، استقرار نظم و توجه به آمار و عملكرد های شعب، شناسایی نقاط ضعف و اصلاح آنها، تعامل و تماس سازنده،فعال و نزدیك با كارمندان و نیز نمایندگان كه از بزرگترین سرمایه های شركت به شمار می آیند و همچنین استقرار سیستم های سازمانی پایدار و پویا را از مهم ترین وظایف مدیران شعب هر استان عنوان كرد.

سید محمد علیپور مدیر عامل شركت "بیمه ما" در پایان توجه به مقوله آموزش را یكی از سیاست های مهم كاری این شركت عنوان و تاكید كرد: مدیران شعب باید به طور مستمر برای نماینده های خود جلسات آموزشی بگذارند.چرا كه این جلسات آموزشی

می تواند هم نكات اساسی در صنعت بیمه را در میان كاركنان شركت نهادینه كند و هم موجب هم نظری، درك بیشتر و هم فكری بیشتر خواهد شد.

گفتنی است پس از ارائه مباحث آموزشی توسط متخصصان حوزه علم مدیریت در پایان هر دو روز این همایش كارگروه های تخصصی صنعت بیمه با حضور مدیران شعب برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر