کد خبر: 53375 A

رحیمی در مراسم افتتاح مجتمع پترو صنعت گامرون:

برای 1500 نفر از کسانی که به خاطر عدم توان پرداخت دیه در زندان هستند نیز اعتباری تعیین شد تا با حمایت دولت جمعاً 11500 نفر زندانی بدهکار مالی در شب عید به جمع گرم خانواده خود بازگردند.

معاون اول رئیس جمهور در مراسم بهره‌برداری از مجتمع پترو صنعت گامرون گفت: راه‌اندازی این کارخانه اهمیت فراوانی برای کشور و حتی منطقه دارد مایه بسی خرسندی و خوشحالی است.

 

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمدرضا رحیمی صبح امروز در این مراسم از دست اندرکاران و کسانی که در احداث این مجتمع صنعتی تلاش کرده اند قدردانی کرد و افزود: این دولت از توسعه این گونه طرح ها حمایت می کند و امیدواریم بخشهای مختلف این مجتمع صنعتی هرچه زودتر گسترش یابد.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با اشاره به مصوبه روز گذشته جلسه هیئت دولت خاطر نشان کرد: دیروز به دستور دکتر احمدی نژاد در جلسه هیئت وزیران بودجه خوبی برای آزادی 10 هزار زندانی بدهکار مالی غیر کلاهبرداری در نظر گرفته شد تا این افراد بتوانند در آستانه آغاز سال نو به آغوش خانواده باز گردند.

رحیمی افزود: همچنین برای 1500 نفر از کسانی که به خاطر عدم توان پرداخت دیه در زندان هستند نیز اعتباری تعیین شد تا با حمایت دولت جمعاً 11500 نفر زندانی بدهکار مالی در شب عید به جمع گرم خانواده خود بازگردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر