کد خبر: 3441 A

احمدی‌نژاد در دیدار فرستاده ویژه رییس جمهور ونزوئلا:

اگر با تدبیر عمل كنیم و نهادهای بادوام و تأثیرگذار را برای این جنبش تأسیس نماییم در حقیقت كار بسیار بزرگی صورت گرفته است.

رییس‌جمهور بر لزوم استفاده حداكثری از ظرفیت‌های جنبش عدم تعهد و ایجاد مركزی برای تعمیم توان همه كشورهای عضو این جنبش در بخش‌های مختلف سیاسی و اقتصادی تأكید كرد.

به گزارش ایلنا،محمود احمدی‌نژاد بعداز ظهر امروز (جمعه) در حاشیه آخرین روز از شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد در دیدار فرستاده ویژه رییس‌جمهور ونزوئلا با اشاره به اینكه پس از ایران، ونزوئلا تصدی ریاست این اجلاس را بر عهده خواهد داشت، گفت: اگر با تدبیر عمل كنیم و نهادهای بادوام و تأثیرگذار را برای این جنبش تأسیس نماییم در حقیقت كار بسیار بزرگی صورت گرفته است.

رییس جمهور با اشاره به اینكه هر روز كه می‌گذرد اوضاع جهان در حال تغییر است،‌گفت: ایمان، پاكی، عدالت و عشق در بین همه ملت‌ها یكسان بوده و برای رسیدن به اهداف بزرگ باید ایستادگی و صبر داشته باشیم.

فرستاده ویژه رییس‌جمهور ونزوئلا در این دیدار با اشاره به موفقیت اجلاس شانزدهم غیر متعهدها در تهران در شرایطی كه دشمنان و مستكبران همه تلاش خود را برای عدم موفقیت آن اعمال كردند، گفت: مطمئناً ریاست جمهوری اسلامی ایران در این جنبش تحول عمیقی را برای آن در پی خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر