کد خبر: 3295 A

احمدی‌نژاد در دیدار رییس‌جمهور پاكستان تأكید كرد:

روسای جمهور ایران و پاكستان در خصوص راه‌كارهای گسترش مناسبات ارتقاء سطح همكاری‌های همه‌جانبه میان تهران اسلام‌آباد، با یكدیگر بحث و تبادل نظر كردند.

روءسای جمهور ایران و پاكستان در خصوص راه‌كارهای گسترش مناسبات ارتقاء سطح همكاری‌های همه‌جانبه میان تهران اسلام‌آباد، با یكدیگر بحث و تبادل نظر كردند.

به گزارش ایلنا،محمود احمدی‌نژاد شامگاه امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد در دیدار عاصف علی زرداری رییس جمهور پاكستان با اشاره به اهمیت جنبش عدم تعهد در عرصه بین‌المللی اظهار داشت: باید همه كشورهای عضو با همكاری و مشاركت یكدیگر از ظرفیت‌های اجلاس شانزدهم و جنبش عدم تعهد برای انجام اقدامات بزرگ و تأثیرگذار در جامعه جهانی استفاده كنند.

رییس‌جمهور پاكستان نیز در این دیدار برگزاری اجلاس شانزدهم غیرمتعهدها در تهران را یك موفقیت بزرگ برای جمهوری اسلامی دانست و گفت: شركت‌كنندگان در این اجلاس می‌توانند تصمیمات مهمی برای انجام كارهای بزرگ اتخاذ كنند.

روسای جمهور ایران و پاكستان همچنین در این دیدار برخی از پروژه‌های توافق شده میان دو كشور را مورد بررسی و در خصوص چگونگی تسریع و اتمام این پروژه‌ها با یكدیگر گفتگو و رایزنی كردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر