کد خبر: 21472 A

احمدی‌نژاد در جلسه هیات دولت:

وقت آن رسیده است که دولت‌های غربی که بیش از شصت سال به طور نامحدود و بدون شرط از صهیونیست‌های اشغالگر فلسطینی و جنایات آنان حمایت کرده‌اند موضع و رفتار خود را اصلاح کنند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه رسالت اصلی صهیونیست‌ها ایجاد بحران، اشغال، جنگ و خونریزی است، گفت: امروز آنان برای نجات خودشان جنگ را شروع کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد عصر امروز (یکشنبه) در جلسه هیات دولت با ابراز انزجار از حملات رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه و محکومیت این حملات اظهار داشت: صهیونیست‌ها در گذشته سه جنگ به راه انداخته‌اند و در سال‌های اخیر نیز به لبنان و غزه حمله کردند و پس از آن خیال خام تهاجم علیه سایر کشورهای منطقه را در ذهن خود می‌پروراندند.

رییس‌جمهور تصریح کرد: آنان امروز به پایان راه رسیده‌اند. بهتر است پرونده خود را سیاه‌تر نکنند و صحنه را به نفع عدالت و آزادی و مردم ترک نمایند. به نظرم وقت آن رسیده است که دولت‌های غربی که بیش از شصت سال به طور نامحدود و بدون شرط از صهیونیست‌های اشغالگر فلسطینی و جنایات آنان حمایت کرده‌اند موضع و رفتار خود را اصلاح کنند و اجازه دهند که ملت فلسطین سرنوشت خود را تعیین نمایند، این برای آن‌ها بهتر است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر