کد خبر: 16748 A

مسئولان پاسخگو باشند؛

مسوولین برگزاری نمایشگاه در اختصاص امكانات و فضا به خبرگزاری ایلنا نیز حداقل انصاف و عدالت را هم رعایت نكرده‌اند كه به نظر می‌رسد این امر بدور از شان دولتی است كه حداقل در شعار ادعای عدالت محوری را دارد.

نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور در حالی در مصلی تهران در حال برگزاری است که دسترسی به اینترنت برای تعدادی از غرفه‌های دایر در نمایشگاه مطبوعات از جمله غرفه خبرگزاری ایلنا با مشکل مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، باتوجه به اهمیت حضور شخصیت‌های سیاسی، نظامی، لشگری و کشوری در نمایشگاه مطبوعات، پوشش مناسب اخبار و گفت‌و‌گوهای حاشیه‌ای این نمایشگاه از سوی خبرگزاری ایلنا با مشکلاتی از جمله اختلال و قطعی در سرویس اینترنت غرفه ایلنا همراه است.

باتوجه به اهمیت سرعت در پوشش اخبار و مصاحبه‌ها، شایسته است که مسئولان برگزاری نمایشگاه تدابیر لازم برای توزیع عادلانه امکانات را در دستور کار خود قرار دهند.

لازم به ذكر است مسوولین برگزاری نمایشگاه در اختصاص امكانات و فضا به خبرگزاری ایلنا نیز حداقل انصاف و عدالت را رعایت نكرده‌اند كه به نظر می‌رسد این امر بدور از شان دولتی است كه حداقل در شعار ادعای عدالت محوری را دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر