کد خبر: 83109 A

در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون انرژی، واگذاری شرکت‌های توزیع برق به بخش خصوصی و همچنین در کار گروه نفت این کمیسیون نیز آخرین پیشرفت‌های پارس جنوبی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت

وزیر نیرو به کمیسیون انرژی می‌رود.

به گزارش ایلنا،کمیسیون انرژی مجلس، که قرار است در روز یکشنبه دوم تیر ماه تشکیل جلسه دهد، ابتدا بررسی آخرین اخبار و سپس با حضور مسئولین سازمان انرژی اتمی، تولید، توسعه و ساخت اجزای نیروگاه اتمی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

کار گروه امور برق این کمیسیون در روز یکشنبه، لایحه یک شوری نحوه برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب، گاز و همچنین در روز سه‌شنبه چهارم تیر ماه این کار گروه طرح حمایت از صنعت برق کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است وزیر نیرو در روز سه‌شنبه چهارم تیر ماه با حضور در کمیسیون انرژی، پاسخگوی نمایندگان مجلس از جمله، ایرانپور، بهمئی، سلطانی، نجف نژاد، احمدی، مقیمی و آریایی نژاد خواهد بود.

همچنین در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون انرژی، واگذاری شرکت‌های توزیع برق به بخش خصوصی و همچنین در کار گروه نفت این کمیسیون نیز آخرین پیشرفت‌های پارس جنوبی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر