کد خبر: 72359 A

دامادی در گفتگو با ایلنا:

در ائتلاف 2+1 قرار شد آن کسی که در نظرسنجی‌ها و معیارهای موردنظر این ائتلاف رای بالایی را داشت به عنوان کاندیدا مطرح شود و جلیلی‌ای در کار نبود.

نماینده مردم ساری در مجلس گفت: ائتلافی که ما می‌شناسیم 1+2 است و ائتلافی به نام 1+1+2 نداشته ایم.

محمد دامادی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با تخلفات ریاست جمهوری گفت: مردم ایران قوه تصمیم‌گیری بالایی دارند و می‌دانند به چه کسی رای بدهند و به چه کسی رای ندهند و چه افرادی را با چه شاخصه‌هایی برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنند.

نماینده مردم ساری با بیان اینکه ما ائتلاف 2+1 داشتیم نه ائتلاف 2+1+ 1؛ تصریح کرد: در ائتلاف 2+1 قرار شد آن کسی که در نظرسنجی‌ها و معیارهای موردنظر این ائتلاف رای بالایی را داشت به عنوان کاندیدا مطرح شود و جلیلی‌ای در کار نبود.

وی افزود: اگر ائتلاف 2+1 می‌خواست تبدیل به 1-2 تبدیل شود باید زودتر از اینها برنامه‌ها خود را مشخص می‌کرد، چرا که قالیباف و ولایتی بیکار نبودند که وارد ائتلاف شوند، اعضا باید به ائتلاف پایبند باشند و کاندیدای اصلح و مطرح خود را بر طبق نظرسنجی‌ها انتخاب کنند.

دامادی با اشاره به اینکه ائتلاف به مقبولیت افراد در 2+1 اضافه نکرد، گفت: ائتلاف یک فرهنگ جمعی برای تصمیم گرفتن و رسیدن به یک هدف واحد است در حالی که احساس می شود در ائتلاف 2+1 این خرد جمعی در نظر گرفته نمی شود و قطعا شکست یا پیروزی در این ائتلاف معنا نخواهد یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر