کد خبر: 71435 A

ابوترابی فرد خبر داد:

کمیته‌ای از نمایندگان مجلس برای رسیدگی به وضعیت مردم بشاگرد به این شهرستان اعزام می شوند.

کمیته ای از نمایندگان مجلس برای رسیدگی به وضعیت مردم بشاگرد به این شهرستان اعزام می شوند.

ابوترابی فرد گفت: برای بررسی مسائل و مشکالات مردم بشاگرد مجلس در نظر دارد کمیته ای برای بررسی و کاهش دغدغه مردم به بشاگرد اعزام کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدحسن ابوترابی فرد در پایان جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با مردم بشاگرد هرمزگان ابراز همدردی می کنند چرا که در بشاگرد زلزله 2/6 ریشتری که بیش از 30 پس لرزه در این منطقه رخ داده است.

وی افزود: این زلزله باعث شده 5 روستا به طور جدی تخریب شود و روستای های فراوانی آسیب های جدی ببیند.

ابوترابی افزود: 80 درصد برخی روستا اسیب جدی دیده اند و بیشاز 1500 مسکن تخریب شده است و با توجه به مشکلات منطبقه و تنگناهایی که مردم در این منطقه مواجه اند مجلس با دغدغه های جدی مسائل اخیر شهرستان بشاگرد را رسیدگی و پیگریمی کند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: برای همین منظور کمیته ای را برای بررسی آسیب ها و نقشه راه برای رفع دغدغه های مردم به این شهر اعزام خواهد شد و هیات رئیسه نیز با دریافت گزارش کمیسیون عمران مسئولین ذیربط استاندار، فرماندار و معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور برای پاسخ به مشکلات منطقه اهتمام ویژه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که ابوترابی فرد بعد از زدن زنگ جلسه علنی صبح اظهار داشت: جلسه بعدازظهر از ساعت 14 تا 16 برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر