کد خبر: 57520 A

حیدرپور در مخالفت با طریقت منفرد:

در طول دورانی که وی سرپرست وزارت بهداشت بودند اتتصاب‌ها و برکناری‌های ایشان سلیقه‌ای بوده است و این رفتار نشانه این است که وی صلاحیت عمومی برای مقام وزارت ندارد.

نماینده شهررضا گفت: آقای منفرد صلاحیت عمومی برای تصدی وزارت بهداشت را ندارد و یکی از شرایط تصدی وزارت رفتار براساس عقل است اما گزینه پیشنهادی آقای رئیس جمهور فاقد رفتار عقلانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عوض حیدرپور در مخالفت با طریقت منفرد وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: برخی می‌گویند اگر در چند ماه مانده به پایان دولت کسی مسئولیتی را بپزیرد باید دستش را ببوسیم اما من معتقدم که اگر کسی صلاحیت نداشته باشد حتی یک روز هم نباید مسئولیتی بپذیرد.

وی گفت: من خودم استاد تمام هستم و همه وزرای قبلی یا استاد بودند یا استاد تمام بودند یا استادیار اما در سوابق آقای طریقت منفرد که رئیس جمهور گفته‌اند ایشان یک فرد اهل پژوهش هستند ما حتی یک مقاله پژوهشی از ایشان ندیده‌ایم.

وی ادامه داد: نظرات ایشان باید منطبق بر سیاست‌های کلان و مطالبات رهبری باشد اما این چنین نیست و هیچ‌گاه نظراتی که ما از ایشان شنیده‌ایم منطبق بر خواست خدا نبوده است و فقط براساس منافع شخصی و هوای نفس بوده است.

نماینده شهرضا خاطرنشان کرد: اصولا اظهارات آقای طریقت منفرد در حوزه مسائل بهداشت و درمان نظرات کار‌شناسی نبوده است و دیدگاه کلان نگر را در ایشان شاهد نبودیم و زمانی که در این مملکت افرادی مانند رجایی و باهنر وزیر بوده‌اند باید در صلاحیت افراد دقت بیشتری شود.

وی گفت: آقای منفرد صلاحیت عمومی برای تصدی وزارت بهداشت را ندارد و یکی از شرایط تصدی وزارت رفتار براساس عقل است اما گزینه پیشنهادی آقای رئیس جمهور فاقد رفتار عقلانی است.

حیدرپور گفت: در طول دورانی که وی سرپرست وزارت بهداشت بودند اتتصاب‌ها و برکناری‌های ایشان سلیقه‌ای بوده است و این رفتار نشانه این است که وی صلاحیت عمومی برای مقام وزارت ندارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر