کد خبر: 57511 A

نماینده پاکدشت در موافقت با طریقت منفرد:

خوشبختانه در حوادث رانندگی تلفات کاهش یافته است و امیدواریم آقای منفرد با تصدی وزارت بهداشت در ارتباط با امداد رسانی مصدومان جدیت بیشتری داشته باشد.

نماینده پاکدشت گفت: از آقای منفرد می‌خواهیم که موضوع شورای عالی سلامت را جدی بگیرند و به استانداردهای سلامت توجه کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بشیری در موافقت با طریقت منفرد برای تصدی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: وقتی رئیس جمهور کسی را به عنوان وزیر معرفی می‌کند از همه دستگاه‌ها استعلام می‌کند و قطعا آقای طریقت منفرد صلاحیت عمومی را دارا است.

نماینده پاکدشت افزود: ما از آقای منفرد می‌خواهیم که موضوع شورای عالی سلامت را جدی بگیرند و به استانداردهای سلامت توجه کند و همچنین به موضوع نظام ارجاع و اورژانس‌های پزشکی عنایت ویژه داشته باشد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در حوادث رانندگی تلفات کاهش یافته است و امیدواریم آقای منفرد با تصدی وزارت بهداشت در ارتباط با امداد رسانی مصدومان جدیت بیشتری داشته باشد.

بشیری ادامه داد: ‌توسعه واحدهای سلامت و تامین و تخصیص تجهیزات ملزومات پزشکی باید مورد توجه قرار گیرد و تلاش شود تا تبعیض‌ها رفع شود و اقدامات جدی برای ایجاد شهرک‌های دانش سلامت انجام شود.

این نماینده مجلس با اشاره به متناسب سازی کمیت و کیفیت در نظام درمانی کشور گفت: باید یکپارچگی در مدیریت حوزه سلامت انجام شود و از آقای طریقت منفرد می‌خواهیم به استقرار سامانه پرونده الکرونیکی سلامت ایرانیان که در همه جای دنیا در حال استفاده است اهمیت ویژه‌ای داده شود.

نماینده پاکدشت گفت: موضوع ساماندهی تامین، توزیع و مصرف دارو برای بیماران صعب العلاج باید مورد توجه قرار گیرد و ارتقا کیفیت مراکز بهداشت و درمانی و عدالت درمان و بهداشت با توجه به بیمه‌های خدمات درمانی موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر