کد خبر: 53326 A

نماینده تبریز در مجلس:

امروز مردم نشان دادند که به مرحله ای از رشد و بلوغ سیاسی ممتازی رسیده اند که صف خود را از جریانهایی که بخواهند از نظام انحراف و زاویه ایجاد نمایند و همیشه جدا می نمایند و در خط نظام،امام و رهبری حرکت می نمایند.

ایلنا- تبریز: دبیر اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عقب نشینی و کوتاه آمدن غرب در نشست 5+1 آلماتی را در موقعیت شناسی و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و پیروی از ولی فقیه دانست.

به گزارش ایلنا از تبریز، محمد اسماعیل سعیدی در جمع نمازگزاران مسجد الزهراء(س) شهرک باغمیشه تبریز افزود: امروز مردم نشان دادند که به مرحله ای از رشد و بلوغ سیاسی ممتازی رسیده اند که صف خود را از جریانهایی که بخواهند از نظام انحراف و زاویه ایجاد نمایند و همیشه جدا می نمایند و در خط نظام،امام و رهبری حرکت می کنند.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو با اشاره به اهمیت انتخابات سال آتی تصریح کرد: مردم این اهمیت را به خوبی تشخیص می دهند و مطئنا با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را نا امیدتر از قبل خواهند کرد.

سعیدی کاهش وابستگی بودجه امسال به درآمدهای نفت را یکی از نقاط مثبت و نتیجه تحریمها دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی نشان داد بایستی پایه ها و پشتوانه اقتصاد ما در درون کشور باشد.

وی افزود: برنامه ریزیهای خوبی در راستای حمایت از تولید ملی در سطح کلان داشته‌ایم و می‌بایستی مایحتاجهای مهم و اساسی مردم در درون کشور تولید گردد تا مانع از سودجوییهای دشمنان شویم.

سعیدی همچنین با اشاره به جلسه ای که مجمع نمایندگان استان با رئیس جمهور برگزارکرد گفت: یکی از موضوعات مورد بحث در جلسه مجمع نمایندگان استان با رئیس جمهور پیش بینی و تجهیز راه آهن تبریز –زنجان به زیر ساخت های قطارهای سریع السیر بود.

گفتنی است در پایان این جلسه سعیدی به بررسی مشکلات مردم پرداخت و به پرسشهای آنان پاسخ داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر